Obsah konzultací je zcela důvěrný. (Pochopitelně s výjimkou situací, kdy jsem jako občan ČR podle zákona povinen oznámit nejzávažnější trestné činy.)

ochrana osobních údajů:

  • Osobní údaje, které zpracovávám, jsou: jméno, telefonní číslo případně emailovou adresu. Jméno archivuji za účelem fakturace, další kontakty (které nejsou se jménem propojeny) sbírám pouze za účelem organizace konzultací, informování o změně termínu. Tyto údaje zpracovávám pouze já. Nemá k nim přístup třetí osoba. Na konci kalendářního roku mažu aktuálně nepoužívané kontakty (email a emailovou komunikaci, telefonní číslo v mobilu včetně příslušné komunikace)
  • Přijal jsem a udržuji veškerá možná technická a organizační opatření, která zamezují zneužití, poškození nebo zničení vašich osobních údajů. Z konzultací si píšu pro vlastní potřebu poznámky pod pseudonymem, poznámky neobsahují výše zmíněné osobní údaje. Nevedu si žádnou formální dokumentaci mimo účetnictví (kdy účetní podepisuje smlouvu o mlčenlivosti).
  • Díky právu na přístup k osobním údajům mne můžete kdykoli vyzvat a já vám doložím ve lhůtě 30 dní, jaké vaše osobní údaje zpracovávám a proč. Kdykoliv můžete požádat o výmaz svých osobních údajů. V takovém případě vymažu veškeré vaše osobní údaje ze svého adresáře. V mé evidenci zůstanou pouze daňové doklady, které obsahují pouze jméno. Správcem osobních údajů jsem já, Jiří Renza, viz kontaktní údaje na úvodní straně. Pokud se na mě budete chtít ve věci zpracování osobních údajů obrátit, napište mi na jrenza2@gmail.com.
Nepůvodní fotografie jsou z webu unsplash.com (jména autorů v názvech souborů).
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!